" />
» » Spiritüel Regresyonist Yazar Emel Çekici Kimdir?

Spiritüel Regresyonist Yazar Emel Çekici Kimdir?

1 612
Yazar Emel Çekici Hacettepe Üniversitesi Anestezi ve Reanimasyon eğitiminden sonra birçok devlet kurumlarında 25 yıl çalışıp emekli olmuştur. Spiritüel konulara ilgisi ve araştırmaları çocukluk yıllarında başlayıp, artarak günümüze kadar gelmiştir. Ruhumun G noktası kitabında , Evrene yapmış olduğu yolculuğu ayrıntıları ile anlatmıştır. Allah’a ulaşma yolunda yaşadığı bu deneyimi , büyük değişimini başlatmış olup, sonra ki yaşamı hızla değişmiş , bu farkındalık ile çalışmalarını sürdürmektedir.
Yazarın en büyük özelliği danışanları ile çalışmalarını yaptığı esnada kendisinin de transa girmesi , görünmeyeni görmesi, duyması ve hissetmesidir. Çoğunlukla tek seanslarla mucizeler yaratmasıdır.
Kendisi bu konuyu şöyle ifade eder; ‘danışanlarımdan önce ben transa giriyorum, bu sırada nefes alış verişlerim değişiyor, sanki hiç nefes almıyorum, ve beyin frekansım teta seviyesinde titreşiyor, danışanımı da kolaylıkla bu frekansa uyumlayabiliyorum. Danışanımın tüm geçmiş ve gelecek yaşanmışlıklarını sesli ve renkli bir şekilde sinema seyreder gibi görerek hissedebiliyor ve bunu bedenimde de yaşıyorum , bu görüntü ve bilgileri yıllar geçse de unutmuyor, sanki alnımda ki kayıt merkezine depoluyorum danışanım unutsa bile ben unutmuyorum’ demektedir.
Birçok uzman terapistler bunun ona özel bir yetenek olduğunu ve kendisinin de özel olduğunu ifade etmektedirler. Bu özelliği sayesinde regresyon( geçmiş yaşamlara gitmek) ve progesyon( ileriye gitmek) gibi konularda psişik özelliği çalışmalarında ki başarısının kaynağıdır. Regresyon, duyular dışı algılama, astral seyahat, progesyon, yeni ben, yeni bir beden , nefes teknikleri eğitimleri vermektedir.
Başlangıcı doğumevi olan memurluğunu huzurevinde noktalamıştır. Hastalara anestezi vererek acılarını dindirmiş, kalbi ve solunumu durmuş bebek ve tüm yaşta ki hastalara reanimasyon yani yeniden canlandırarak , onları hayatta tutabilme mücadelesi vermiştir. Yaratılıştaki büyük mucizeyi heyecanla izlemiş Doğum, Ölüm, Ruh gibi konularda araştırmalar yapmış Spiritüel farkındalıklar yaşamıştır.
Almış olduğu eğitimler ve pratikte elde ettikleri ile “ insanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır, bilinci ile onun en önemli görevinin “ insanlara faydalı olması gerekliliğini anlayıp, toplumsal bilinç ve farkındalık uyandırmak adına , birçok konuda seminerler ve workshoplar düzenlemektedir.
Kendi geliştirdiği teknikleri uygulamaya geçiren yazar gerçek anlamda ilk Wellness Koçu’dur. ZAT ( zihinsel antrenman teknikleri) ile Yeni Ben, Yeni Bir Beden programları düzenleyerek bireysel ve toplu eğitimler vermektedir. Ayrıca nefes eğitmeni olup, geliştirdiği özel teknik ile nefesinizle sizi geçmişte yaşadığınız olumsuz duygu ve düşüncelerden özgürleştirip, sağlıklı beden, zihin ve ruh bütünselliği ile yolculuk yaptırmaktadır.
ZAT ( zihinsel antrenman teknikleri) ile zayıflama ve yeni bir beden programı kapsamında fit bedeni sadece zihin antrenmanları ile nasıl yaratabileceğinizin eğitimlerini vermektedir.
İkili ilişkiler, ölüm korkusu, doğum travması, migren, panik atak,bedensel ağrıların altında ki duygu ile yüzleştirip, geçmişe ait bilinçaltı negatif kalıpları dönüştürerek bedensel, zihinsel ve ruhsal acılarınızdan çok kısa sürede kolaylıkla pozitif sonuçlar almanıza yardımcı olmaktadır.
Her organın ruhu olduğunu söyleyen Regresyonist yazar Emel Çekici tek tek organlarla danışanlarını konuşturup şifa bulmalarına yardımcı olup, aynı zamanda da “ DUYGULARIN NARKOZCUSU ” olarak tanınmaktadır.
Yıllarca bedenlere narkoz verdim, şimdi duygulara narkoz veriyorum, böylelikle ruhu da acılardan kurtarıyorum diye belirten yazar bu kitabında da sizleri acısız “Yeniden Doğmaya” ve “Yeniden Bedenlenmeye” programlıyor.
Tek koşul; Koşulsuz Sevgi anlayışı ve Birlik Bilinci ile çalışmalarına devam etmektedir.
Spiritüel Regresyonist Yazar Emel Çekici Kimdir?
Yazar: Emel | 27-01-2016, 08:43
Okunma: 1 612
    
Yorum Ekle
İsminiz: *
E-Posta Adresi: *
Resimdeki karakterleri giriniz: