logo
Regresyon-Progresyon-Duyular Dışı Algılama-Astral Yolculuk Eğitimi
17.08.2015 2 564 0 Emel

Regresyon-Progresyon-Duyular Dışı Algılama-Astral Yolculuk Eğitimi

Eğitimler
Regresyon-Progresyon-Duyular Dışı Algılama-Astral Yolculuk EğitimiRegresyonist, Yazar Emel Çekici tarafından düzenlenecek olan İSTANBUL'da sertifikalı ilk ve sıradışı 5 eğitimi kaçırmayınız!
• TARİH:12-13 Eylül 2015 (Cumartesi-Pazar)
Saat: 10.00-17.00
• ADRES: İSTANBUL - Kadıköy - Bahariye( yer bildirimi yapılacak)
• Ayrıntılı Bilgi İçin Tel: 0 537 6665040

Eğitime katılım 10 kişi ile sınırlı olacağından, erken kayıt yaptırınız.

• Regresyon, trans hali ile bilinçaltı seviyede geriye gitme çalışması olup, geçmişte yaşanılan duygu, düşünce ve inançların kaynağı tespit edilerek, değişimin hızlı bir şekilde yapıldığı etkili bir tekniktir. Geriye gitme işlemi anne karnı ve öncesini de kapsar.
• Bedensel tıbbi olarak açıklanamayan( somatoform) rahatsızlıkların, migren, nedeni belli olmayan baş ağrılarının, mide sorunları ve alerjiler gibi, bel, diz, boyun ağrılarının, öfke, panik atak, depresyon, kabuslar, fiziksel travmaların, korkuların, ölüm vb, ikili ilişki sorunları, aile, işyeri, yaşamdan soğuma, madde bağımlılığı, ölüm isteği ve geçmişten gelen karmaların negatif enerjilerin ve bağların kesilerek , bu yaşamda kaliteli ve hislerle yaşamayı sağlamaya yardımcı olan teknik bir çalışma metodudur.
• Neden Türkiye’ de ilk çalışma olacak; çünkü bu eğitimde aynı zamanda Duru görü- Duru işiti kısaca, Duyular Dışı Algılamayı öğrenip,aynı zamanda da ASTRAL YOLCULUK teknik ve uygulama bilgileri ve PROGRESYON (İLERİYE GİTME) tekniklerini öğrenerek, bu özelliğiniz sayesinde çalışmalarınızda birçok kişiden farklı olacaksınız. Bu eğitim henüz ülkemizde yapılmadı. Emel Çekici yaptığı çalışmalarda DDA (Duyular Dışı Algılama) yeteneği ile, danışanı ile birlikte transa girerek , onlarla beraber yolculuk yapmaktadır.Ayrıca astral yolculuklarını çocukluğunda yapmaya başlayan Emel Çekici, bu yeteneğin herkeste olduğu düşüncesini taşıdı. Yolculuğun tüm sırlarını danışanları ile paylaşmaktadır. Evrene yapmış olduğu yolculuğu Ruhumun G Noktası isimli ilk kitabında ayrıntılarıyla anlatmış, büyük değişimini hissederek yaşamaya başlamıştır.
• Eğitimi alanlar daha sonra açılacak Wellness Koçluğu Programına katılma hakkını elde edeceklerdir. Wellness Koçluğu Programı, Yaşam Koçluğu Programını da kapsar İleri Seviye Profesyonel Koçluk Programıdır. Ayrıca bu eğitimde de ileri seviyede stratejik koçluk teknikleri öğrenilerek, birebir uygulamalar yapılacaktır. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayıp,eğitimin bitmesini istemeyeceksiniz.

• İÇERİK
• Trans hali nasıl yaratılır? birçok tekniğin öğrenilmesi
• Beyin frekanslarının öğrenilmesi, Theta frekansının öğrenilmesi ile daha özel çalışmalar yapabiliyor olacaksınız.
• NLP teknikleri ile regresyon nasıl daha etkili olur?
• İmajinasyon ile olumlu zihinsel frekansı yaratmak
• Duygu, his nedir? Hissetmemeyi hangi durumlarda seçeriz ve bu duygu durumlarından nasıl çıkabiliriz?
• Duyguların boşaltılmasını öğreneceğiz
• Affetme duygusu nasıl yaratılır? Ölmüş bir yakını nasıl affettirebiliriz?
• Değersizlik inancından nasıl kurtarabiliriz?
• Provakatif Enerji Tekniği ne işe yarar?
• Video ve örnek vakaların bilgisinin paylaşımı, spiritüel sohbet
• Kaybolmuş hislerin, tekrar hissedilmesi çalışması nasıl yapılır, his neden kaybolur?
• Geçmiş Yaşamlara yolculuk nasıl yapılır, enerjilerin dönüşümü nasıl sağlanır? Geleceğe gitme Progesyon ne demek? nasıl yapılır? ve ne işe yarar?
• Geçmiş ile bugün bağlantısının kurulması ve gelecek görselinin nasıl oluşturulmasının öğrenilmesi
• Negatif Enerjisel bağların kesilmesi, Pozitif Enerjisel bağların güçlendirilmesi çalışmasını
• Geçmişin olumsuz etkilerinin silinip, ESKİ BEN ‘e veda edip, YENİ BEN İle YENİDEN BEDENLENMENİN sağlanması çalışmasını öğrenmek.
• ASTRAL YOLCULUK nedir? Nasıl yapılır? BİLİNCİN istemli ve istemsiz yolculuğunun sınırları nelerdir?

• REGRESYON( GEÇMİŞ YAŞAM TERAPİSİ) EĞİTİMİNE HERKES KATILAMAZ
• Bu çalışmaları Koşulsuz Sevgi ile yapabilecek, insanlara faydalı olmayı ve şifa vermeyi görev bilen,kendini , yaşamı ve insanları seven, kalp gözü açık veya açılmasına niyet edenler içindir. Az sayıda katılımcı alınacaktır. Ayrıca tüm katılımcıların Geçmişe Yolculuğu Emel ÇEKİCİ tarafından yapılacak, bu özel çalışma ile büyük farkındalıklar yaşanacaktır. İlk önce kendinizi arındırarak başlayacağınız bu eğitim, daha sonra başkalarına şifa verme ile devam edecektir.
• Not: Hamileler için uygun değildir.

EMEL ÇEKİCİ KİMDİR ?

Eskişehir'de dünyaya geldi. Lise ve üniversite yıllarında Judo branşında başarılar elde etti, üst üste almış olduğu Türkiye birincilikleri ile milli oldu. Akabinde 2.DAN Judo antrenörü belgesine sahip oldu. Profesyonel spor hayatını noktaladıktan sonra, spordan uzaklaşmayıp uzunca bir müddet başarılı sporcular yetiştirdi. Aynı zamanda da Uluslararası Dünya ve Avrupa Şampiyonalarında görevli olarak bulundu.

Hacettepe Üniversitesi Anestezi ve Reanimasyon bölümünden mezun olup 25 yıllık iş yaşamında devlet kurumlarında ve hastanelerin ameliyathane acil ve yoğun bakımında anestezi vererek, kalbi ve solunumu durmuş her yaşta hastaları, yeniden canlandırarak onları hayatta tutabilme mücadelesi verdi, bu vesileyle hasta psikolojisi üzerine çeşitli deneyimler edindi. Yaratılıştaki büyük mucizeyi heyecanla izledi. Doğum, ölüm, ruh gibi konularda araştırmalar yaptı. Spiritüel farkındalıklar yaşadı. Devamlı olarak kurs, seminer, konferanslarda edindiği bilgiler ve pratikte elde ettikleriyle ‘insanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır ’düşüncesinde onun en önemli görevinin ‘insanlara faydalı olması gerekliliğini anlayıp, toplumsal bilinç ve farkındalık uyandırmak adına çeşitli workshoplar ve çalışmalar düzenledi.

Bilimsel birikimlerini hayatta her fırsatta uygulamaya geçiren Çekici, Huzurevinde çalıştığı yıllarda ilklere imza attı. Yaşlılar için fiziksel ve ruhsal çalışmalar yaparak onların hayata daha sıkı sarılmaları için çaba harcadı. Tek koşul; Koşulsuz sevgi anlayışı ile çalışmalarını hala sürdürmektedir.

Kendi geliştirdiği bir çok tekniği uygulamaya geçiren, gerçek anlamda Türkiye’nin ilk ve tek Wellness Koçu’dur. Zihinsel Antrenman Teknikleri ile YENİ BEN, YENİ BİR BEDEN Programları düzenleyerek, seminerler vermektedir. Aynı zamanda Zihinsel Arınma Uzmanı ve Mentör olan Emel Çekici sizi Bedensel , Zihinsel ve Ruhsal yeniden doğmaya programlıyor. Ruhumun G Noktası ve Bir Saatte Hayatım Nasıl Değişti? kitapların yazarıdır. Tv ekranlarında her hafta canlı yayınlanan, kendisinin hazırlayıp sunduğu YENİ BEN, YENİ BİR BEDEN ve BİR SAATTE DEĞİŞİN programı ile daha çok kitleye ulaşıp faydalı olmayı amaç edinmiştir.

Aynı bedende, yeniden doğmak için şimdi den yerinizi ayırtın. Eğitimden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacağından, YENİ BEN’in doğumuna hazırlanın…
Spiritüel  Koçluk Sertifikalı 6 Eğitim Birlikte Spiritüel Koçluk Sertifikalı 6 Eğitim
Sertifikalı 6 adet özel eğitim ile hipnoz, regresyon, progresyon,dda, astral seyahat, theta, spiritüel koç olup, hayatlar değiştirmeye, büyük
Spiritüel  Koçluk Eğitimi İstanbul Spiritüel Koçluk Eğitimi İstanbul
Sertifikalı 5 adet özel eğitim ile regresyon, progresyon,dda, astral seyahat, theta, spiritüel koç olup, hayatlar değiştirmeye, büyük farkındalıklar
Spirituel Regresyon, Geçmiş Yaşam Terapisi Eğitimi Spirituel Regresyon, Geçmiş Yaşam
Regresyon, progresyon, nefes, wellness eğitmeni, yazar Emel Çekici tarafından düzenlenecek olan bu sıradışı eğitimi kaçırmayınız! • TARİH: 27 - 28
Regresyon-Progresyon-DDA-Astral Seyahat-Yeni Ben Eğitimi Regresyon-Progresyon-DDA-Astral
GEÇMİŞTEN GELECEĞE - EVRENE YOLCULUK Regresyonist, eğitmen Emel Çekici tarafından İSTANBUL'da düzenlenecek olan sertifikalı, sıradışı eğitimi
Regresyon-Progresyon-Duyular Dışı Algılama-Astral Yolculuk Eğitimi Regresyon-Progresyon-Duyular Dışı
REGRESYON-PROGRESYON-DUYULAR DIŞI ALGILAMA- ASTRAL YOLCULUK-EĞİTİMİ Regresyonist, Yazar Emel Çekici tarafından düzenlenecek olan sertifikalı ilk ve
Yorumlar (0)
Yorum Yazınız!
Yorum Yazınız