" />
» » Astral Seyahat Eğitimi

Astral Seyahat Eğitimi

3 913
Astral Seyahat EğitimiAstral Seyahat yada Yolculuk, bilincin fiziksel bedeni geçici bir süre terk ederek, astral bedeni kullanarak yolculuk yapması ve tekrar fiziksel bedene geri dönmesidir. Parapsikologlar bu durum için Beden Dışı Deneyim ifadesini kullanırlar. Astral seyahat hakkında bilgiler binlerce yıl öncesine dayanır. Eski Mısır ve Şamanlar da bu konu ile ilgili görseller bulunur. Şamanların bu özelliği kolaylıkla kullanabildikleri bilgisi vardır. Durugörü, duruişiti, geleceği görme becerileri olan bu kişilerin çok özel oldukları düşünülürdü, oysa ki günümüzde bu özelliğin tüm insanlarda var olduğu sadece kullanmayı bilmedikleri anlaşılmıştır. Kendiliğinden öğrenile bilindiği gibi , teknikler sayesinde de yapılır.

ÖLÜME YAKIN DENEYİM İLE ASTRAL SEYAHAT AYNI MIDIR?
Ölüme yakın deneyimde de insanlar, astral yolculukta olduğu gibi olaylar yaşarlar. Hisler, görüntüler, yaşanılanlar birbirine çok benzer. Bilinç bedenden ayrılır, biraz dolaştıktan sonra tekrar bedenle bütünleşir. Çoğunlukla istemsiz gelişir, ilk deneyimlerde beden ile bilinç aynı oda da bulunur. Daha uzak yolculuklar da yapmak mümkündür. Bilinç her yere gidebilir, geçmişe ve geleceğe. Bilinç evrende seyahat yapabilir. Her seyahat sonrası tekrar aynı bedene döner. Yaşanılan her şey hatırlanır. Astral seyahat için en uygun beyin frekansı teta halidir. Theta da olan frekansla astral seyahat yapmak daha kolaydır. Seyahat için theta frekansının öğrenilmesi gerekir. Amerika’ da bunun eğitimlerinin olduğu merkezler vardır. Astral seyahatin öğrenilmesi durumunda, bilinci her yere taşımak mümkün olur.

Emel Çekici YENİ BEN AKADEMİ merkezinde duyular dışı algılama, astral seyahat, regresyon terapisi, progresyon, theta, eft, nefes, bioenerji eğitimleri vermektedir. Theta beyin frekansının öğrenilmesi ile astral seyahat ve duyular dışı algılama yeteneği gelişmekte ve uygulamalar yapılmaktadır. DDA(duyular dışı algılama)yeteneği doğuştan olan Emel Çekici tüm çalışmalarında bu özelliğini kullanarak danışanlarına yardımcı olabilmektedir. Öğrenilerek bilincimize geçmişe ve geleceğe yolculuk yaptırılabiliriz. Geçmişte yaşanılan duygular geleceğimizi etkiler, travmalardan arındırılmış zihin, geleceği de olumlu yaratır. Ölüm deneyimi yaşamış bedenler, yaşama pozitif bakmayı öğrenerek, geleceklerini istedikleri gibi şekillendirebilirler. Aynı bedende yeniden doğmak işte tam da budur.

ASTRAL YOLCULUK EĞİTİMİ bireysel ve grup şeklinde yapılır. Uygulamalı yapılan bu eğitimden sonra beyin frekansı theta frekansını deneyimlediği ve bu frekansta daha uzun kalabilmeyi öğrendiği için, büyük farkındalıklar yaşanır. Artık hiç bir şey eskisi gibi yaşanmaz, birçok sorulara yanıtlar bulunur. Yaşam yaşanılası hale gelir. Geleceğe nefesler alınarak, 3.göz aktivasyonu ile görünmelenler, görünmeye, hissedilmeyenler, hissedilmeye başlanır. Ruhumun G Noktası kitabında evrene yapmış olduğu yolculuğu anlatmaktadır.

BİR SAATTE HAYATLAR DEĞİŞTİREN REGRESYONİST- PROGRESYONİST YAZAR EMEL ÇEKİCİ İLE EVRENDE YOLCULUĞA VAR MISINIZ?
Eğitimler başta Ankara (YENİ BEN AKADEMİ) de olmak üzere, birçok şehirde bireysel ve gruplar şeklinde yapılmaktadır.
Bilgi için: 0 5376665040

Gelecek Eğitim Yeri ve Tarihi
Astral Seyahat ve Zamanda Yolculuk Eğitimi 31 Ağustos 2016 Eskişehir Rixos Otel de yapılacaktır

mail: nlp.koc@gmail.com
Yazar: Tamer | 20-08-2015, 05:42
Okunma: 3 913
    

Yorumlar -
3

Sevgi Melek - 24 Şubat 2016 07:24
  • Beğen
  • 0

Astral Seyahat eğitimi kaç saat sürüyor ve ücreti ne kadardır bilgi verirseniz sevinirim

mehtap - 25 Şubat 2016 02:18
  • Beğen
  • 0
Merhabalar Bütün bu Astral seyahat ve regresyon , olsun ne kadar sürüyor ? Daha sonrasında yine eğitim almak gerekiyor mu ? Yoksa tamam su kadar seans dan sonra bireysel olarak kendiniz çalışabilirsiniz mi oluyor ?? Bide ücret bilgilerini verirseniz sevinirim.. iyi çalışmalar sevgiler
bilal - 12 Mayıs 2017 12:34
  • Beğen
  • 0

merhabalar  bir çok şehirde seyanslarınızın olduüğundan bas etmissiniz acaba musta da varmı saygılarla dönüş yaparsanız sevinirim

 

Yorum Ekle
İsminiz: *
E-Posta Adresi: *
Resimdeki karakterleri giriniz: