logo
Regresyon
13.07.2013 34 931 16 Emel

Regresyon

Bireysel Seanslar
Regresyon bir çeşit geçmiş yaşam terapisidir. En kolay ve en çabuk sonuçların alındığı etkili mükemmel çalışma metodudur. Bilincimiz yaşadığımız birçok olayı unutur, regresyon çalışması geçmişi tüm ayrıntılarıyla bilincimize taşır. Tüm kayıtlar bilinçaltımızda hatta tüm bedenimizde hücre bazında mevcuttur. Regresyon çalışması bu kayıtları tam olarak duygularla hissettirip, net olarak bilincimize taşır. Yüksek Bilinç farkındalığı ile çok daha önceki kayıtları tüm gerçekliği ile bize gösterir. Bazen siyah beyaz, bazen de gerçek renkleriyle.

Geçmiş Yaşamlarda yaşanılan travmaların etkileri, bu yaşantımızı etkiler. Bu travmadan kendimizi kurtarırsak, daha pozitif yaşam süreriz. Negatif duygular, yaşanılan travmalar, bedenimizi etkiler ve her hücrede kayıtları vardır. Bilincimizi bu kayıtlara yönlendirdiğimizde, tüm bu duygularla yüzleştiğimizde, travmalarımızdan kurtuluruz. Spiritüel bir çalışmadır.

Doğum Travması regresyon çalışmasıyla kolaylıkla çözülür. Anne karnındaki bebeğin dışarıda olan bitenden haberi vardır, bunu dışarda olanlar bilmezler. Anne karnındaki bebek, anne ve babasının duygu ve düşüncelerini hisseder ve bunu yıllar sonra regresyon çalışması sırasında görerek ve hissederek anlatır. Cinsiyeti konusunda anne ve babasının duygularının farkındadır. Onların istekleri dışında cinsiyete sahipse, doğmak istemez, ya da suçluluk duygusuyla dünyaya gözlerini açar. Yıllarca bu duyguyla yaşar ta ki regresyon çalışmasıyla bu duygudan kurtuluncaya kadar.
Regresyon çalışması yapan kişiler, artık ölümden eskisi kadar korkmadıklarını söylerler. Çünkü ölüm deneyimini yaşamışlar, bedenin yok olduğunu fakat ruhun ölümsüz olduğunu tam olarak yaşayıp, fark etmişlerdir.

Regresyon Çalışmasının Faydaları

 • Eşinizle, Anne, Babanızla, Çocuklarınızla Sorun mu Yaşıyorsunuz?
 • Sürekli Benzer İlişkileri mi çekiyorsunuz?
 • Karşı Cinsinize Güveniniz Kalmadı mı?
 • İş Yerinizde Mutsuz musunuz?
 • Öfkenizi Kontrol Etmekte Zorlanıyor musunuz?
 • Sınavlardan, Toplum Önünde Konuşmaktan, Kalabalıktan, Asansörden, Yüksekten, Ölümden Korkuyor musunuz?
 • Sık Sık Ağlama Nöbetlerimi Yaşıyorsunuz?
 • Yıllardır Yalnız mısınız?
 • Panik Atak Probleminiz mi var?
 • Çocuk Sahibi Olamıyor veya Olmaktan mı korkuyorsunuz?
 • Fizyolojik Sorununuz Olmamasına Rağmen, Sürekli Hasta mısınız?
 • Cinsel Konularda Kimseyle Paylaşamadığınız, Sorunlar mı Yaşıyorsunuz?
 • Param Yok, Bereketim Yok, Zengin Olamam mı Diyorsunuz?
 • Aşk Hayatınızda Hep Mutsuz musunuz?
 • Alkol, Sigara, Madde Bağımlılığı Alışkanlıklarınızdan Kurtulamıyor musunuz?
 • Yaşamaktan Zevk Almayıp, İntiharı Düşündüğünüz Oldu mu?
Tüm bu sorunlarımızın kökeni, geçmiş yaşantımızda BİLİNÇALTI çekirdek inançlarda gizlidir. Bu kayıtlar orada saklanır. Hem bu yaşamdan hem de diğer birçok yaşamlarımızdan getirdiğimiz travmalar şimdi ki bu bedenimizde yer bulur. Aslında bedenimiz bize bilgiyi verir, ama biz bunu fark etmekte zorlanırız ya da gecikiriz.

Regresyon çalışması birçok sorunumuzda en kısa yoldan bize yardımcı olur. Sonsuz sayıda kayıtlar mevcuttur, geçmişe ve geleceğe ait. Geçmişi değiştiremeyiz olaylara yüklediğimiz duyguları değiştirerek travmaların bedenimizde zihnimizde ve ruhumuzda yarattığı negatif izleri silebiliriz. Fakat geleceği değiştirebiliriz. Progresyon çalışması bunun için vardır.

Regresyon aynı zamanda oldukça spiritüel bir çalışmadır, bazen bilinç zorlanır, ön yargı ve mantık aranılmayacak zamanları vardır, bazen bir kartal olup uçtuğunuzu, bazen de okyanusta yaşayan balina olarak görebilirsiniz.

REGRESYON ÇALIŞMASI FARKINDALIĞI ARTTIRARAK KİŞİNİN OLUMLU YÖNDE GELİŞİMİNİ SAĞLAYAN BİLGİ ÇALIŞMASIDIR.SAĞLIK HİZMETİ NİTELİĞİNDE DEĞİL TIBBİ TEDAVİ YERİNE GEÇMEZ.

Detaylı Bilgi için İletişim Formumuzu kullanabilir veya 0 530 328 34 92 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Geçmiş Yaşam Terapisi Geçmiş Yaşam Terapisi
Geçmiş Yaşamlara Yolculuk Daha önceki yaşamlara yolculuk yapılabilir mi? Bunları biliyor olmak bize ne kazandıracak? Bu çalışmayı deneyimlemek zor
SPİRİTÜEL REGRESYON NEDİR? SPİRİTÜEL REGRESYON NEDİR?
Geçmiş Yaşam Terapisidir. En kolay ve en çabuk sonuçların alındığı etkili mükemmel çalışma metodudur. Bilincimiz yaşadığımız birçok olayı unutur,
ÖLÜME YAKIN DENEYİM İLE ASTRAL SEYAHAT AYNI MIDIR? ÖLÜME YAKIN DENEYİM İLE ASTRAL SEYAHAT
Ölüme yakın deneyimde de insanlar, astral yolculukta olduğu gibi olaylar yaşarlar. Hisler, görüntüler, yaşanılanlar birbirine çok benzer. Bilinç
Rebirthing (Doğum Travması) Rebirthing (Doğum Travması)
Rebirthing, Yeniden doğuş, yeniden canlanma demektir. Travmatik bir olay geçiren kişinin tekrar o an’ a dönüp bu olaydan kurtulması için yapılan
Geçmiş Yaşamlar Geçmiş Yaşamlar
Daha önceki yaşamlara yolculuk yapılabilir mi? Bunları biliyor olmak bize ne kazandıracak? Bu çalışmayı deneyimlemek zor mu? Şu an ‘da yaşamakta
Nefes Terapisi Nefes Terapisi
İlk aldığımız nefes ile son aldığımız nefes arasında ki geçen zamana YAŞAM diyoruz. Aldığımız her nefesle yaşama tutunmaya çalışıyoruz. Dünyaya
Yorumlar (16)
Yorum Yazınız!
Yorum Yazınız
Müge
#1 Müge Ziyaretçi 17 Temmuz 2013 17:46

bilinçaltımın cinselliğimi bu kadar olumsuz etkilediğini yıllar sonra farketmek ilginçti, geçen yıllarıma acıdım.Bilmeden kendime ve eşime eziyet ettiğimi gördüm,bir çalışma ile çözüme kavuşmuş olmak inanılır gibi değil, sonsuz teşekkürler.

Anil
#2 Anil Ziyaretçi 2 Şubat 2014 10:48

Emel Hanim gercekten cok basarili bir wellness kocu. 6.hissinin ne kadar kuvvetli oldugunu ve sizinle guclu bir iletisim kurdugunu hemen hissediyordunuz.

Gordugum hayatlar ve gittigim zamanlar gercekten cok ilgincti. Daha da ilginc olani gozumde canlanan her hayatta ayni izolasyon duygusunu hissetmis olmamdi. cok canli bir deneyimdi ve sonrasinda kendimi cok rahatlamis, dingin ve huzurlu hissettim. Gerginligim ve endiselerim azaldi. Ilerleyen zamanlarda cok daha guzel deneyimler yasayacagimi hissediyorum.

Cok tesekkurler

Sevgiler..

özlem üstün
#3 özlem üstün Ziyaretçi 27 Temmuz 2015 04:48

Merhaba . Ben Kars'ta yaşıyorum ve regresyon terapisi almak istiyorum belli başlı bir iki konuda korkularım var . Kendimi kişisel anlamda geliştirdiğimi düşünüyorum ama çözüm bulamadığım belli başlı kök inançlarım var diye düşünüyorum. Uzaktan gelip sadece bir iki  sefer terapi alma imkanım var süreklilik arz edebileceğimi zannettmiyorum. Bir seans tam olarak nasıl geçiyor bilgi verebilir misiniz. Bir de seans ücreti hakkında bilgi alabilir miyim?

dilek ergünay kurt
#4 dilek ergünay kurt Ziyaretçi 25 Eylül 2017 11:55

merhaba,

uzun süredir internetten sizi takip ediyorum.regresyon terapisi almak istiyorum. size nasıl ulaşabilirim? ve bu hizmetin ücretini öğrenmek istiyorum. sevglerimle,

Murat
#5 Murat Ziyaretçi 21 Şubat 2018 22:22

Merhabalar,

30 yaşındayım ve öğretmenim. Çocukluğumdan beri gelen toplum önünde konuşamama korkusu var. Öğrencilerim önünde rahatça konuşsam da yaşca büyük olan bir topluluk içinde konuşmak durumunda kaldığımda daha sözler ağzımdan çıkmadan kalp çarpıntım başlıyor. 

Hatırlayabildiğim en eski hatıralarımda İlkokuldan 1. sınıftan da aynı sorun vardı. Daha önce anasınıfındayken de içine kapanık ve iletişimde zorlanan birisiydim.

Birebir veya tanıdık ortamdayken hiçbir sorun yaşamamama hatta kendimi herkesten daha iyi ifade edebildiğim halde toplum içinde ve karşı cinsle konuşurken sıkıntılar yaşıyorum.

Çeşitli şeyler denedim kendi çapımda ama tam olarak bu sıkıntımı çözebilmiş değilim. Mesleki olarakta zorlandığım zamanlar oluyor.

Regresyon ile bu sorun çözülebilir mi ? Nasıl bir süreç olacak. Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim.

Emine
#6 Emine Ziyaretçi 27 Şubat 2018 00:49

 Ankarada yasiyorum yakin zamanda regresyon terapisi almak istiyorum.ucretini ogrenmek istiyorum ve haftasonu randevu alabilir miyim onu ogrenmek istiyorum.

 

Gülhan
#7 Gülhan Üye 7 Mart 2018 00:18

Merhaba emel hanım izmir de bi semineriniz olacak mı ? İzmir’e ne zaman geleceksiniz?

SERGÜL EREN
#8 SERGÜL EREN Ziyaretçi 26 Haziran 2018 12:24

Merhaba Emel Hanım;

regresyon terapisi almak istiyorum fiyat hakkında detaylı bilgi alabilirmiyim.

iyi günler..

melek
#9 melek Ziyaretçi 5 Temmuz 2018 16:01

 daha önce düşünce gücü ile bir problemimi çözebildim.şuanda aşırı bir el terleme sorunum var .ama nedeninii bilmiyoruz. geçmişimde de bazı sıkıntılı durumlar yaşadım onun etkisi var mı bunu çözmeye nerden ve nasıl başlıycam ilk ne zaman bu problemim başladı bilmiyorum . bu konuda bilgi sahibi çözmeme yardımcı olcak rehber olcak biri olduğunuza inanıyorum .seanslarınıza katılmak isterdim ama bu mümkün deil. birebir gelip görüşenler varken benimle ilgilenirmisiniz bilmiyorum ama yinede şansımı denemek istedim yardımcı olursanız çok mutlu olurum

Avukat Ayşe K.
#10 Avukat Ayşe K. Ziyaretçi 1 Ağustos 2018 18:39

Hayatta kendinizde olmasini arzu ettiğiniz ama umut bile edemediginiz bazi karakteristiksel ozellikler vardir. Benim vardi. 29 yasinda calisan ,genc bir bayanim. Kendimi bildim bileli mutsuz ,dalgin ,cok dusunen kotumser bir insandim. En ufak hatamda kendimi acimasizca yargilar adeta cezalandirirdim. Kendimle barisik degildim. Bu yuzden kendime bicok sekillerde isteyerek ya da istemeden de olsa zararlar vermistim. Ta ki gecen sene Emel hanimla tanisip terapilere baslayana dek. Birlikte nefes terapisi yaptik 1 terapi 2 terapi derken ben kendimi o kdar iyi hissetmeye basladim ki siradaki terapiyi iple ceker hale gelmistim. Kac terapi yaptigimizi sayamadim bugune dek. Her terapi beni bir bir adim ileri goturuyordu acikca hissediyordum hayatimda hicbisey eskisi gibi devam etmiyordu. Zihnim artik susmus beni yormuyor, ruhum adeta tatilde gibi huzurlu artik. Su an kis mevsiminde olamiza ve tatilden geleli 6 ay olmasaina karsin ben kendimi dun tatilden gelmiscesine sakin ve dinc hissediyorum. Kendimi yargilamalarim bitti. Hatta nerdeyse hata bile yapmaz oldum kendimle baristim. Insanlara verdigim tavizleri biraktim. Emel hanimla yaptigimiz regresyon (gecmis yasam terapileri ) sayesinde ise ruhumunun onceki yasamlarda yasamis oldugu travmalari temizledeik. Emel hanimla calismak adeta bir bahar temizligi demek. Onunla tanismak da zaten baharin müjdecisi. Yeni ben tamamen emel hanimin ve yeni ben akademinin eseridir ne kar tesekkur etsem az.

mine
#11 mine Ziyaretçi 20 Eylül 2018 01:33

İlk önce selamlar Emel hanım . benim hayatım hiç yolunda giitmiyor ve ben işin içinden çıkamıyorum. Bu yüzden geçmişimde  ne oldugunu ve beni neden bu kadar çıkmaza sürüklediğini merak ediyorum onun için  bu seansınıza bende yapmak istiyorum. Belki geçmişimi öğrenirsem hayat devam edebilirim yoksa bir boşlukta yok olup gidecegim gibi geliyor. seansınızın ücretini öğrenmek istiyorum. işallah gücümün yetecegi kadardır. şimdiden teşekkür ederim ...

Tuğrul
#12 Tuğrul Ziyaretçi 28 Ekim 2018 00:06

Merhaba

Uzun zamandır sizi takipteyim. Ben Bursa dayım en yakın hangi tarihte İstanbul'da olacaksınız. Regresyon seansınıza katılıncam.

ghazal
#13 ghazal Ziyaretçi 27 Aralık 2018 12:32

emel hanım merhaba

regresiyon terapisi için nasıl randevu alacağım ile ilgili yardımcı olurmusunuz?

teşekkürler

onur ferhat
#14 onur ferhat Ziyaretçi 28 Haziran 2019 01:48

Merhabalar Emel Hanım Regresyon seans hakkında fiyat bilgisi almak istiyorum , Mail adresimden dönüş yaparsanız sevinirim

Saygılarımla

Buse nur
#15 Buse nur Ziyaretçi 1 Temmuz 2019 19:29

Randevu nasıl alabilirim tedavi için acaba bilgi verebilir misiniz lütfen 

Esra Güven
#16 Esra Güven Ziyaretçi 16 Ekim 2019 23:56

Merhabalar,

Regresyon terapisi tek seans mı? Kişiye göre seans sayısı değişiyor mu? Fiyat hakkında bilgilerinizi rica ederim. 

Sevgiler,

Esra