» » Ruh İle Bağlantı

Ruh İle Bağlantı

7 301
Zihninizin gürültüsünden, ruhunuzun sesini duyamıyor musunuz? Ruhunuzu tam olarak bedeninizde hissediyor musunuz? Yüzde kaç ruhunuz bedeninizde? Ruhunuzu karşınıza alıp konuşmak ister miydiniz? Ruhum bana ne anlatmakta? Ruh ile Ego savaşınızdan genellikle hangisi galip çıkmakta? Ruhunuzun sesini dinlediniz mi? Size ne fısıldıyor? Acaba bu sesi dinleyen daha mı huzurlu oluyor?

Ruh ile bağlantınızı gerçekleştirmeden önce, ruhunuzu fark etmeniz gerekiyor. Fark edilmiş ruh, bağlantınızı sağlamak için size zaten yardımcı olacaktır. Ruhun olmadığına inananlar kaldı mı? Bilinmez ama inanıp farkındalık yaşayan çok insan nefes almakta.

Sessiz bir yere geçin, oturun ya da uzanın, gözlerinizi kapatın, derin derin nefes alın. Tüm vücudunuzu yavaş yavaş rahatlatın kaslarınızı gevşetin. Yüzünüzdeki, alnınızdaki, boynunuzdaki, sırtınızdaki, belinizdeki, tüm kol ve bacaklarınızdaki kaslar gevşediğinde kalbinizi koşulsuz olarak sevgiye açın, tüm olumsuz duygu ve düşünceleri zihninizden uzaklaştırın. Yemyeşil bir ışığın bedeninize girdiğini ve içinizde dolaştıktan sonra sizi ruhunuzla karşılaştırdığını imgeleyin. Zihniniz tamamen boşaldığında ruhunuzla konuşmaya başlayın. Dürüst olun, tüm maskeleriniz insin. Gerçek kendin olarak oradasın, ruhunla berabersin. Ne konuşmak, neler anlatmak istersin? Temiz kalbinle ona sorularını sor ve sabırla bekle acele etme, ondan gelecek cevapları fark et. Hiç ön yargıda bulunma zihninin oyunlarını, sabotajlarını fark et ve onlardan uzak olmayı seç. Sen hangisini seçersen onunla karşılaşırsın. Kendine ve ruhuna güven, O gerçekleri senden daha iyi biliyor, ona güven, kalbini aç, tüm sorularını sor, konuşabildiğin kadar konuş. Mantık araman gerekmiyor, saf ve temiz ol.
  • Ruhun acımı çekiyor? Neden ve niçin? Fark et.
  • Ruhunun amacını sor, neden bu dünyadasın?
  • Yaptığın kötülükleri düşün, sonrası ne oldu? Pişman mısın, mutlu mu?
  • Sana yapılan haksızlıkları düşün, sonrası ne oldu? Neler yaşadın?
  • Şimdi nerede ve hangi durumdasın?
Acele etmeden sorularını sor ve cevapların gelmesini bekle. En doğru cevabı ve farkındalığı sana ruhun hissettirecektir. Tamamen soru ve cevapların bittikten sonra O’na ve kendine teşekkür et, çalışmayı sonlandır, yavaş yavaş gözlerini aç. Bu çalışma sana ne gibi farkındalık sağladı. Hiçbir şey hissetmedim diyorsan, en kısa zamanda tekrar dene, bu çalışma diğeri gibi olmaya bilir.

Her canlının ruhu vardır. Ruhuyla aynı frekansta titreşen kişi, rahat ve huzurludur. Frekansınızı bozan ve ruhunuzdan uzaklaşmanıza neden olan tüm olumsuz enerjilerden kendinizi koruyun. Ruhumuz bu bedende evrimini yaşıyor, ona eziyet ederek kendimizden uzaklaştırmayalım. Bizimle ne kadar bütün olursa, bizim evrimimizde olumlu yönde olacaktır. Bedeniniz kiracı, ev sahibiniz ruhunuz, sözleşmeniz bitinceye kadar ev sahibinize iyi olun, daha sonraki âlemlerde sizden iyi kiracıydı diye bahsetsin.

Özel tekniklerle ve enerji çalışmaları ile ruhun beden ile bütünlüğü sağlanır. Ruhunuzun getireceği hediyeleri almak için kendinize şimdi izin verin. Bireysel olarak yapılan bu özel çalışma ile kendinizi ilk defa çok huzurlu ve arınmış hissediyor olacaksınız.
Yazar: Emel | 28-06-2013, 06:02
Okunma: 7 301
  Şikayet  
Yorum Ekle
İsminiz: *
E-Posta Adresi: *
Resimdeki karakterleri giriniz: