» » Nefes ve Ruhsal Farkındalık Çalışması

Nefes ve Ruhsal Farkındalık Çalışması

5 319
Nefes ve Ruhsal Farkındalık Çalışması Nefes aldığımız süre içerisinde bedenimiz canlıdır. Son nefesimizle bu canlılık biter. Bedenimiz nefes aldığı zaman içerisinde ruhumuza ev sahipliği yapar. Her bedenin bir ruhu vardır. Bedeniyle bir bütün olmuş ruh huzurludur, sakindir, mutludur. Bedeniyle bütünleşmede sorun yaşayan ruh acı çeker. O bedende olmak istemez. Çünkü beden onu hissetmemiştir. Her nefeste ruhunu hisseden, onunla bir bütün olabilen kişinin farkındalıkları gittikçe artar. Yaşamdan zevk alır. Tüm güzellikleri yerinde ve zamanında görür. Aldığı her nefesin kıymetini bilir ve dolu dolu yaşar. Ruhu acı çeken beden hastadır. Kendisine ve etrafına zarar verir. Enerjisi negatif titreşir. Nefesin önemini anlamaz, sürekli herkesi ve her şeyi eleştirir. Geçmişi bırakamaz, Evrenin, Allah’ın ona bahşetmiş olduğu hediyeleri almaz, ruhu yol gösterir ama görmez.

Nefes çalışması farkındalığımızı arttırıp Evrensel Enerji, Yaratıcı Güç, Yüce Allah hangisine inanıyorsanız O’nu ruhunuz aracılığıyla kalbinizin en derininde hissetmenize yardımcı olur. Birlik hissinin oluşmasıyla hayata koşulsuz sevgi ile anlayışlı ve şefkat dolu bakmanızı sağlar. Cevap bulamadığımız birçok sorunun cevabini bize fark ettirir.

Nefesle Ruhsal Farkındalık çalışması kalp gözünüzü açar. Bu çalışmadan sonra hisleriniz gelişir. Duyu organlarınızın algılama yeteneği artar. Alın ve tepe çakranız açılıp, mor ve beyaz parlak ışıkların şölenini gözleriniz kapalı olarak hissedersiniz. Kalbiniz yemyeşil sevgi enerjisi ile dolup, ağırlık duygunuzun olmadığı, farklı bir boyutta olduğunuzu hissederek nefes alırsınız. Bu çalışmadan sonra artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Kendinize ve ruhunuza teşekkür edin.
Yazar: Emel | 25-06-2013, 17:54
Okunma: 5 319
  Şikayet  
Yorum Ekle
İsminiz: *
E-Posta Adresi: *
Resimdeki karakterleri giriniz: