" />
» » Emel Çekici Hakkında Yorumlar

Emel Çekici Hakkında Yorumlar

1 075
Merhaba arkadaşlar.. ben 40 yaşında bir bayanım. Hayattan çok sıkılmış bütün umutlarını kaybetmiş ruhum bedenimden çıkacakmış gibi hissederken uzun zamandır ilgimi çeken geçmiş yaşam terapilerini araştırmaya başladım... Emel hanımın videosu rasgele önüme çıktı ve çok ilgimi çekti. Sonra bütün videolarını Tv programlarını izledim... Emel hanımın seanslardaki sabrı ilgisi cana yakınlığı beni çok etkiledi daha sonra Emel hanımdan seans almaya karar verdim ve skype üzerinden seans yaptık..
İlk seansta çok heyecanlıydım. Bir şey göremedim ama Emel hanım sabırla ve ilgiyle beni dinledi. Birara gözlerim açılır gibi oldu ışık görmeye başladım Emel hanım üçüncü gözün açılmasından bahsetti ama ben o an odanın ışığını gördüğümü sandım ta ki ikinci seansta odanın ışığı olmadığını anlayana kadar.. ilk seansın sonunda Emel hanım bana enerji göndereceğini söyledi.. birden kendimi çok huzurlu mutlu anlatılmaz bir duygu içinde buldum sonra seansı bitirdik. o gece o kadar huzurlu geçtiki anlatamam.. yaklaşık bir on gece bu enerjiye geçtiğimi hissettim..
İlk seanstan sonra kendimde değişiklikler hissettim. Eskiyi düşünmemeye hayata daha farklı bakmaya başladım.. çevremdeki bütün arkadaşlarımdan ailemden bende olumlu bir değişiklik olduğunu duymaya başladım. çok zayıftım seanstan sonra kilo almaya başladım kendime güvenim geldi kendimi beğenmeye kısacası bedenimi sevmeye başladım..
İkinci seansı yapmak istediğim halde uymadı 6 ay sonra yapabildik. Hep içimde bir eksiklik hissettim ikinci seansı yapamadım diye..Bu arada kilom yine eski zayıf haline döndü bu beni çok rahatsız ediyordu ta ki geçmiş yaşamımdan kalma olduğunu bilene kadar..
İkinci seansa başladığımızda ayaklarım ellerim uyuşmaya başladı sonra karın bölgem aç olmadığım halde sanki çok açmışım gibi içine çekilmeye başladı. Sonra kendimi açlıktan ölmek üzere olan bir asker bedeninde yerde yatırken hissettim.. yemeğini ölmemek için idareli kullanmış kurtarılmayı bekleyen bir asker.. o an şimdiki hayatımda neden hep sonra yerim diye tabağımda yemek bıraktığımı neden idareli yediğimi anladım. Çünkü o asker bedenim belki onu kurtarırlar diye yemeğini idareli yemek zorundaydı… sonra şifalandırdık..
Daha sonra Emel hanıma gözlerimin açıldığını söyledim.. bırak açılsın dedi.. ama ışığı gördüğümü söyledim.. evet dedi ben o an odanın ışığını sanmıştım ama hemen farkettim ben odanın ışığını kapatmıştım dedim.. bu ışık başımın üstündeydi benim ışığımdı ve çok güzeldi.. o an kendimi çok mutlu ve huzurlu hissettim.. çok değişik bişey anlatılmaz.. orda bu hayattaki yaşam amacımı buldum.. dünyaya insanlara yardım için geldiğimi hissettim.. ve bunun içimde hep var olduğunu ve bunu yapabileceğimi hissettim..
Emel hanıma verdiği emeğinden dolayı sonsuz teşekkür ederim.. çok mükemmel ve sevgi dolu bir insansınız.. iyi ki sizi bulmuşum.. sizinle en yakın zamanda tanışıp sizden eğitim alabileceğim için ne kadar mutlu olduğumuda anlatamam..
Tüm ruhu bedeninden çıkmak isteyen arkadaşların sizi bulmasını dilerim.. iyi ki varsınız..
Arzel ***
Emel Çekici Hakkında Yorumlar
Yazar: Emel | 9-08-2018, 22:36
Okunma: 1 075
    
Yorum Ekle
İsminiz: *
E-Posta Adresi: *
Resimdeki karakterleri giriniz: