» » Theta Beyin Dalgaları ve Şifa

Theta Beyin Dalgaları ve Şifa

8 374
Theta Beyin Dalgaları ve Şifa Beynimiz beş ayrı frekansta titreşir. Bunlar Alfa, Beta, Theta, Delta ve Gamma’dır. Zihnimizdeki her düşüncenin bir enerjisi vardır, son bilimsel araştırmalarda düşünce enerjisinin görüntüleri yayınlandı. Zihninizdeki düşünce pozitifse, pozitif, negatifse negatif sonuçlar doğurur. Sevgiyi düşünürse sevgiyi, aşkı düşünürse aşkı, üzüntüyü düşünürse, üzüntüyü deneyimler. Negatif düşünceler negatif inançlar oluşturur. Yanlış negatif inançlar yanlış yaşamlar doğurur. Negatif inancınızı bulup, değiştirerek pozitif bir yaşam yaratabilirsiniz.

Theta çalışmasıyla bilinçaltı ve bilincinizdeki olumsuz inançları değiştirebilir, vücudunuzun içinde neler olup bittiğini görebilir, hayatınızda olmasını istediğiniz, tüm niyetlerin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda beden ve zihnin şifalanmasını, bağışıklık sisteminizin kuvvetlenmesini, yaratıcılığınızın en yüksek düzeyde ortaya çıkmasını sağlayabilir, endişelerinizi azaltarak huzurlu ve mutlu olabilirsiniz.

Theta şifasını kullanmayı öğrendiğinizde yaşamınızın kontrolünü almaya başlayarak, yapmak istediklerinizi yapmaya başlarsınız. Yurt dışında bazı merkezlerde theta beyin dalgalarını oluşturma kullanma ve hakim olma öğretilmektedir. Bu çalışmalar da en kısa zamanda Türkiye de neden olmasın?

Amerikalı bilim adamları uzak doğu ülkelerinde meditasyon yapan rahiplerin, beyin frekanslarını ölçtüklerinde en çok theta ve gamma frekansını oluşturduklarını, aynı anda beta ve alfa da oluşturabildiklerini tespit etmişlerdir.

Theta beyin frekansı deneyimlendikten sonra, kişi artık eskisi gibi olmaz. İçinde ki büyük değişim başlamıştır. Bedeni, zihni ve ruhu huzuru fark eder. Tüm bedeni ve zihni sakinleşmiştir. Yüksek Bilincinin frekansını hissetmeye başlar. Evrensel Bilince doğru yol alır. Büyük farkındalıklar yaşar. Geçmiş Yaşamlarda ÖLÜM ANI yaşanılmasında ki frekans da theta beyin frekansıdır. Böylelikle beynimiz, theta da daha fazla kalarak tüm bedenimize zihnimize ve ruhumuza bu farkındalığı yaşatır. Theta beyin frekansı ile istekler gerçeğe dönüşür.
Yazar: Emel | 12-06-2013, 15:29
Okunma: 8 374
  Şikayet  

Yorumlar -
1

sibel - 30 Kasım 2015 09:25
  • Beğen
  • 0

thetahealing ile negatif kalıpalardan kurtulmak istiyorum ücretini öğrenmek istiyorum teşekkürler

Yorum Ekle
İsminiz: *
E-Posta Adresi: *
Resimdeki karakterleri giriniz: