» » Geçmiş Yaşamlar

Geçmiş Yaşamlar

11 019
Daha önceki yaşamlara yolculuk yapılabilir mi?
Bunları biliyor olmak bize ne kazandıracak?
Bu çalışmayı deneyimlemek zor mu?
Şu an ‘da yaşamakta olduğum nedeni belli olmayan sıkıntılarımın çözümü geçmiş yaşantımda olabilir mi?
Korkularımın kaynağı daha önceleri yaşamış olduğum travmatik ölümler olabilir mi?
Bedenimde nedeni belli olmayan rahatsızlıkların kaynağı geçmiş yaşamlarda bulunabilir mi?

Bu çalışma spiritüel bir çalışmadır. Trans halindeyken birçok yaşanılan olaylara gidilerek, travmalar çözülür. Danışan her şeyin, her olayın farkındadır. Sadece görmez aynı anda hisseder. Ölüm anını deneyimler. Bu deneyimi yaşamış danışan artık ölümden eskisi kadar korkmaz. Ölüm anında ruhun bedenden ayrılışını görerek hisseder. Ölüm anına kadar acı hissedebilir, fakat tam ölüm anında hiç acının olmadığını yaşayıp anlar. Geçmiş Yaşam çalışması ruhsal hafızada bulunan daha önceki yaşamlarda meydana gelmiş olumsuz kayıtların kökten silinmesini sağlar. Önemli olan bu anıların ortaya çıkmış olması ve tamamen temizlenmesi, bazen mantığımızın almadığı durumlar olabiliyor.

Yapacağınız bir geçmiş yaşam terapisi yanınızdaki birinin olduğu gibi, dünyanın başka bir ucunda yaşayan birinin de çözülme yaşamasına katkıda bulunur. Bir gece siz uyurken, dünyanın ya da evrenin ucundaki bir varlık sizin de içinde bulunduğunuz, enerjik bir yumağı açabilir, siz sabah yenilenmiş ve hafiflemiş olarak uyanabilirsiniz. Bu güne kadar sayısız çalışmalarım oldu. Her defasında müthiş olaylarla karşılaştım. Yıllarca bedenini arayan ruhun, ormanda 5 yaşlarındayken kaybolup, vahşi hayvanlarca yenilerek, daha sonra ormanda bulunan bedeniyle bütünleşmesi sahnesi hala gözümün önünde. (yanlış yazdığımı düşünmeyin gördüğümü söyledim, çünkü tüm bu sahneleri danışanımın gördüklerinden daha fazlasını renkli olarak görebiliyorum, ilginç değil mi?) Bu konuda daha sonra uzun örnekler vererek çalışmalarım hakkında bilgi vereceğim.
Bir saatte hayatım nasıl değişti? ve Ruhumun g noktası kitaplarımda gerçek yaşanmış onlarca örnekler ile anlatmaya çalıştım. Ayrıca progresyon çalışmalarım ile geçmişten geleceğe yolculuk yapabiliyor, gerçek yaşam misyonumuzu, yaşam amacımızı buluyoruz.

ÖNEMLİ : Farklı tarihlerde farklı şehirlerde sertifikalı spiritüel yaşam koçluğu, regresyon , dda, astral yolculuk, progresyon, theta, spiritüel koçluk eğitimi ile, bu konular hakkında geniş bilgi edinip aynı zamanda da yaşayarak öğreneceğiniz eğitimde, koçluk belgesine sahip olabilirsiniz.
www.yenibenakademi.net
İletişim: 0 530 328 3492
https://www.youtube.com/channel/UCLJHxjeU77tPy2muQ69Ar2Q siteme üye olarak (ücretsiz) tüm videolarımızı seyredebilirsiniz.
YENİDEN BEDENLENMEYE, YENİDEN DOĞMAYA HAZIR MISINIZ?
Yazar: Emel | 10-06-2013, 18:40
Okunma: 11 019
  Şikayet  

Yorumlar -
4

Çiğdem Ağkuş - 1 Temmuz 2013 12:58
  • Beğen
  • 0

Sevgili nefes arkadaşım Emelle iki kez regresyon terapisi yaptık ve ikisinde de harika şeyler deneyimledim..ilkinde geçmiş yaşamıma gittim, ölüm anına...ve ölümün ne kadar güzel, huzurlu, geniş, özgürleştiren bir deneyim olduğunu anladım...ve geçmiş yaşamımdaki aşkı, o muhteşem sevgi bağını seansta tekrar hissetmek mükemmeldi benim için ve geçmiş yaşamımızda aldığımız kararların şimdiki yaşamımızda blokajlar oluşturabileciğinin farkına vardım..ikinci çalışmadaysa ben de nedenini çok iyi anlayamadığım bir aşırı öfkelenme durumu vardı ve bunun kaynağını anlamamda çok yardımcı oldu, doğum anıma gittim ve öfkenin kaynağına...ifade etmediğimiz, farketmeden bastırdığımız tüm duygular bizde birikiyor ve regresyon terapisiyle duyguyu yaşadığın ana gidip o anı tekrar yaşayıp duyguyu ifade edebilmek şifalanmaya yardımcı oluyor...ne kadar anlatmaya çalışsam da regresyon terapisi anlatılmaz yaşanır bence ve herkesin deneyimi de farklı olacaktır...

Ayşe - 23 Şubat 2016 11:21
  • Beğen
  • 0
Emel hanima cok tesekkur ediyorum bi seans çaliştik skayp üzerinden ben bir cok uzmana gitmiş biri olarak kendisi cok iyi birisi yaninda gibiydi ve cok cok zamanı bana ayirdi iyiki tanidim sizi sevgiler
Yasemin - 22 Ekim 2018 00:43
  • Beğen
  • 0

Emel hanım ben regresyon terapisi almak istiyorum Ankara'da yaşıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim... 

müge - 24 Ocak 2019 14:05
  • Beğen
  • 0

Emel hanım regresyon terapisi almak istiyorum, fiyat ne kadar ? bu konuda bilgi verebilirseniz sevineceğim 

Yorum Ekle
İsminiz: *
E-Posta Adresi: *
Resimdeki karakterleri giriniz: