" />
» » Nefes Terapisi ile Ruhsal Bütünlük Nasıl Sağlanır

Nefes Terapisi ile Ruhsal Bütünlük Nasıl Sağlanır

2 456
Nefes Terapisi ile Ruhsal Bütünlük Nasıl Sağlanır NEFESİNİ DEĞİŞTİR, HAYATIN DEĞİŞSİN

Nefes Terapisi aynı zamanda ruhsal seviyede etkisini gösterir. Seansın sonlarına doğru , kontrolcü zihin , etkisini azaltmaya başladıkça , ruhsal seviyenin etkisi artmaya başlar. Bu ne demektir?

Çalışma sırasında öz benliğimiz ile bağlantıya geçeriz, Neden bu dünyadayım? Yaşam amacım ne? Ruhum bu bedende kendini ne kadar güvende hissediyor? Kendi ruhuma eziyet mi ediyorum? Ruhsal tarafımın ne kadar farkındayım? Allah ile bağım güçlü mü, değil mi, neden? gibi birçok sorulara yanıtlar almaya başlanır. İç sesimizi duymaya başlarız, yalnız olmadığımızı hissederiz, içimizde bir BEN’in daha olduğunu fark ederiz ve onunla bir iletişim sağlarız. Bu iletişim ne kadar güçlü ise farkındalıklarımız o kadar çok olur. Gün içerisinde ruhunuzun kaçta kaçı bedeninizde , yüzde yüz bütünsellik sağlandığında, nasıl farkındalıklar yaşanacağını düşündünüz mü hiç?

Ruh, beden ve zihnimiz bir bütün, çoğunlukla bu bütünlük bozulmakta ve ruh ile beden ayrı titreşmeye başladıkça , mutsuzluk, huzursuzluk, yaşamdan tat alamama, depresyon, intihar gibi durumlarla karşılaşılır. Yaptığım nefes terapilerinden sonra danışanlarım, genellikle şunu söylemişlerdir; ilk defa gerçekten nefes aldığımı hissediyorum ve sanki tüm ağırlığım yok oldu ve anlatılmaz bir huzur hissediyorum. Bu duygular nefes çalışmamdan sonra yaşanılan gerçek duygular olup, yakınlarının da bu duyguyu yaşamasını istedikleri için, diğer seansımız biraz daha kalabalık olarak yapılır. Seans sırasında tüm çakralarınız aktive olup, bedensel, zihinsel ve ruhsal seviyelerde şifa bulup, geçmişten gelen negatif duygularınız olumluya dönüşerek, yüklerinizden kurtulursunuz. Bu çalışmayı herkese tavsiye ederim, bir defa da olsa deneyin derim. Nefes Yaşam Demek, Nefes Sağlık, Nefes Mutluluk.

Nefes Eğitmeni: Emel Çekici
Yazar: Emel | 29-06-2015, 10:48
Okunma: 2 456
    
Yorum Ekle
İsminiz: *
E-Posta Adresi: *
Resimdeki karakterleri giriniz: