» » Deeksha (İlahi Dokunuş)

Deeksha (İlahi Dokunuş)

5 695
Deeksha (İlahi Dokunuş) Sizi doğrudan kendi öz varlığınızın gerçeğine götürmek, hangi dinden, mezhepten, ırktan, ulustan olursanız olun ayrım gözetmeksizin Yaratıcı Güç’ e Evrensel Enerjiye neye inanıyorsanız onunla bütünleştirmeye, farkındalıklarınızı arttırmaya yarayan evrensel enerjidir. Yeni adıyla Oneness Blessing ( Birlik Bilinci, Birlik Kutsaması) beyinde nöro- biyolojik bir dönüşüm süreci başlatıyor ve bedendeki enerji merkezlerini (çakraları) harekete geçiriyor. Bilinçteki bu değişiklik bedenin doğal sağlığı ve şifa enerjileri dengeliyor ve kişinin beyni birlik alanına uyumlanarak zihnin yarattığı ‘ ayrılık illizyonu’ndan özgürleştiriliyor. Bir defa uyumlandıktan sonra uyanış süreci kendi temposunda uzun vadeli genel olarak güzel ve huzurlu geçen bir süreç sonunda, birlik haline götürüyor.

İlahi dokunuş (deeksha) herkese uygulanabilecek bir enerjidir. Tüm dünyada binlerce insana verilmektedir. Hindistan da bulunan Birlik Üniversitesi tüm dünya insanlarına kapılarını açıp bu çalışmaları yıllardır düzenlemektedir. Dünyanın her ülkesinden ve ülkemizde bulunan birçok ünlülerde Hindistan’a giderek eğitimler almışlardır.

İLAHİ DOKUNUŞUN (DEEKSHA) FAYDALARI
Fiziksel, duygusal, zihinsel ve faydalar sağlar. Çakra enerji merkezlerini dengeler. Bağışıklığımızı arttırır. Beyinde (EEG ölçümleriyle sabitlenmiştir) hafızayı güçlendirir, zekâyı uyandırır, konsantrasyonu arttırır. Beyin dalgaları alfa ve teta da olduğu için beyin ve beden son derece rahatlar, sakinleşir. Huzuru hissedersiniz. Enerjiniz artar, daha neşeli ve sevgi dolu olursunuz. Kendinizi daha özgür ve hafif hissedersiniz. Birlik Bilincine ulaşarak bunu yaşarsınız. Neye inanıyorsanız onunla bağlantınız güçlenir, yakınlaşırsınız.

Bu enerji hayal edilemez büyüklükte bir potansiyele sahip. Fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal seviyeleri dahil, insanlık deneyiminin her seviyesinde şifa ve uyanış yaratabilir. Bu enerji transferini alan kişide aydınlanmaya iç huzursuzluk ve ıstırabın olmadığı, derin mutluluk, huzur, birlik ve içsel özgürlük duyguların hakim olduğu bir oluşa götüren derin bir uyanış süreci başlar. Bir çalışma ile bu farkındalık yaşanılabileceği gibi birkaç çalışma daha yapılabilir.
Yazar: Emel | 11-07-2013, 11:28
Okunma: 5 695
  Şikayet  
Yorum Ekle
İsminiz: *
E-Posta Adresi: *
Resimdeki karakterleri giriniz: