» » Wellness Koçluğu

Wellness Koçluğu

4 313
Wellness Koçluğu Çağımızda kaliteli yaşam insanımızın vazgeçilmezi oldu. Sağlıklı beden, sağlıklı zihin ve sağlıklı ruha sahip olmak Wellness’in ana unsurudur. Sadece bireyler için mi wellness? Hayır! Dünyada söz sahibi büyük şirketler, holdingler ve çağa ayak uyduran tüm girişimciler için de wellness.

Wellness kaliteli ve mutlu yaşamak isteyen herkesin hayatına katması gereken programdır. Fiziksel, zihinsel ve ruhsal çalışmalar bir bütün halinde sunulur. Zihnin boşaltılması, stresten, arındırılması, negatif duygu ve düşüncelerden uzaklaştırılması ve bilinçaltının travmalardan temizlenmesi çalışmasıdır. Ruhun bedenle bütünlüğü sağlanarak farkındalığı arttırılır. Beden sağlığı için yapılması gerekenler öğretilir. Yanlış inançlar değiştirilir. Kilo alıp-kilo verme ile ilgili sorunlar kökten çözülür. Stres altında olup bunun etkilerini yaşayanlar, mutsuz olanlar, vücudu ile barışık olmayanlar, neşe ve coşkusu azalmış olanlar ile yaşam sevincini yeniden kazanmak isteyenler için oluşturulmuş programdır.

Ruhsal farkındalık çalışmaları ile: Neden bu dünyadayım? Amacım ne? Ne yapmak ve nereye varmak istiyorum, Yüksek Benliğim ile bağlantım var mı? Evrensel Bilinç’ i ve ‘Birlik Bilinci’ni nasıl deneyimleyebilirim gibi sorulara cevap bulunur.

Wellness Koçu sizi daha huzurlu, mutlu ve verimli yaşamak konusunda bilgilendirir. Bu programla hayatınıza yeni bir başlangıç yapacaksınız. Fit bedene sahip olacaksınız. Fiziksel zihinsel ve ruhsal özellikleriniz olumlu yönde değişerek çok daha enerjik, neşeli, coşkulu, yaratıcı, kendini ifade edebilen, korkulardan ve travmalardan arınmış, daha güçlü, daha başarılı, özgüveni daha yüksek, kendi değerini bilen, kendini seven, kalbini koşulsuz sevgiye açmış yeni bir SİZ olacaksınız.
Yazar: Emel | 12-06-2013, 15:43
Okunma: 4 313
  Şikayet  
Yorum Ekle
İsminiz: *
E-Posta Adresi: *
Resimdeki karakterleri giriniz: